Hakkımızda

Ayteks Tekstil Ve Reklamcılık Hizmetleri Promosyon Yelek,T-shirt Ve Şapka İmalat Ve Baskı

Firmamız 2014 yılında Sakarya da kurulup Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine firmaların iş elbisesi ihtiyacını karşılamak için kurulmuş bir firmadır. Ayteks Tekstil olarak Tekstil Promosyonu Tişört, Şapka,Yelek,Mont,Bere vb kategorilerde ürettiğimiz ürünleri farklı kumaşlardan yapılmış spesifik ürünleri imal edip TOPTAN İŞ ELBİSELERİ satışını yapmaktayız. Kurumların ve Firmaların personel kıyafetini karşılamak amacıyla kurulmuş bir firmayız. Ayteks Tekstil olarak temel hedefimiz Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine sektörde damgamızı vurmaktır. (İŞ ELBİSELERİ)


MİSYONUMUZ

Ayteks Tekstil, Üretimini yaptığımız iş elbiselerini uygun fiyat, hızlı temin ve dürüst çalışma ilkesini göz önünde bulundurarak firmanızın personel kıyafetlerini en hızlı şekilde üretim yapmaktayız. Firmanız için üretimini yaptığımız bütün ürünleri profesyonelce üretip hizmet esnasında ve sonrasında kurumunuzu zor durum da bırakmayacak şekilde profesyonel ekibimiz tarafından tüm enerjimizle çalışmaktayız.


VİZYONUMUZ

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı iş elbiseleri üretim şirketi olmak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, bu bağlamda iş elbiseleri sektöründe üstün bir isme sahip olmaktır.