KURUMSAL İŞ ELBİSELERİ

  • KURUMSAL İŞ ELBİSELERİ

KURUMSAL İŞ ELBİSELERİ


Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz iş elbiselerini sizlere ve personeline en iyi kumaş kullanılarak hizmetinize sunuyoruz. Personeliniz iş konforunu göz önünde bulundurarak personeliniz daha verimli çalışmasını aynı zamanda kurumsal firma değerinizi artırmaktadır. Firmanız için ürettiğimiz tişört,mont,yelek,şapka iş elbiselerini sizlere sunuyoruz. 

Kurumsal iş elbiseleri firmanızın kurumsal firma yönetiminin en üst basamağıdır. Gerek kurumsal firma kimliğinizi veya firma hiyarerşinin belirlenmesi gerek ise firma markasının bilinirliğini arttırmak için kurumsal giyim firmanızın bilinirliğini artırmak için kurumsal iş elbiseleri büyük önem taşır. İşletmeler firmalarının büyük önem arz eden bu olgunun yanlızca profosyonel bir firmadan destek alarak oluşturabilirler.

Ayteks İş Elbiseleri Olarak Sakarya ve Kocaeli Tüm ilçelerine hizmet veriyor. 8 yıllık iş tecrübesi ve bilgi birikimi ile firmanızın ve çalışanlarınız güvenliği ve konforunu sağlayacak iş elbiseleri üretiyoruz aynı zamanda kurumsal kimliğinizi ve bilinirliğinizi arttırıyoruz.


Personel Giyim

Çalışanlarınız  firmanızın bilinirliğini arttırdığı gibi personeliniz iş performanısını da arttırdığı bir gerçektir. Yüksel Kalite ve uygun fiyata ürettiğimiz personel iş elbiseleri şunlardı, OTEL KIYAFETLERİ,GARSON – KOMİ KIYAFETİ,HASTANE KIYAFETLERİ,GÜVENLİK KIYAFETİ,AŞÇI KIYAFETLERİ, T-SHIRT ve LAKOS,İŞ ELBİSELERİ ve KORUYUCU GİYSİLER


Sakarya Kurumsal İş Elbiseleri

2011 yılından beri sakarya da faaliyet gösteren firmamınz sakarya firmalarına Mont,yelek,tişört,şapka iş elbiseleri üreterek firmaların personel kıyafetleri ihtiyacını karşılamaktadır. Sakarya da Adapazarı iş elbiseleri, Serdivan  iş elbiseleri, Akyazı  iş elbiseleri, Erenler  iş elbiseleri, Hendek  iş elbiseleri, Karasu  iş elbiseleri, Geyve  iş elbiseleri, Arifiye  iş elbiseleri, Sapanca  iş elbiseleri, Pamukova  iş elbiseleri, Ferizli  iş elbiseleri, Kaynarca  iş elbiseleri, Kocaali  iş elbiseleri, Söğütlü  iş elbiseleri, Karapürçek  iş elbiseleri, Taraklı  iş elbiseleri ilçelerine hizmet vererek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Kocaeli Kurumsal İş Elbiseleri

Faaliyet Gösterdiğimiz yıldan itibaren Kocaeli'nin kurumsal firma elbiseleri konusunda firmalara Mont,yelek,tişört,şapka personel kıyafetleri üreterek faaliyet göstermekteyiz. Kocaeli de Başiskele  iş elbiseleri, Çayırova  iş elbiseleri, Darıca  iş elbiseleri, Derince  iş elbiseleri, Dilovası  iş elbiseleri, Gebze  iş elbiseleri, İzmit  iş elbiseleri, Körfez  iş elbiseleri, Gölcük  iş elbiseleri, Kandıra  iş elbiseleri, Karamürsel  iş elbiseleri, Kartepe  iş elbiseleri ilçelerine  personel elbiseleri üreterek Kocaeli iline hizmet vermekteyiz.

Etiketler: kurumsal iş elbiseleri , iş elbiseleri , personel elbiseleri , sakarya personel elbiseleri , KURUMSAL İŞ ELBİSELERİ
Ayteks Tekstil Ve Reklamcılık Hizmetleri

WhatsApp
İletişim Hattı

Görüşmek İçin Tıklayın