İŞ ELBİSELERİ

  • İŞ ELBİSELERİ

İŞ ELBİSELERİ

Ayteks olarak üretimini yaptığımız iş elbiseleri sektöründe kurumların personelleri için mevsimlik iş elbiseleri üretiyoruz. Ürünlerimiz çalışanlarınızın daha konforlu bir şekilde çalışmaları üretim sürecine ve personelin motivasyonunu arttıracağından iş elbiseleri firmalar için önemli bir yere sahiptir. Ürünler üretilirken farklı kumaş ve renklerde üretim sağlayabiliriz. Kumaş tiplerini üç grupta ayıra biliriz bunlar tek plaka örgü kumaşlar, çift plaka örgü kumaşlar ve örme kumaşlar dır. iş elbiseleri genellikle örme kumaş kullanılarak üretilir üretimlerimizde pamuk ve ya polyester kullanılarak çalışanlarınızın beden numaralarına göre üretim süreci başlar. Üretimlerimizde firmanızın çeşitli resim ve yazıları örgü şeklinde ve ya serigraf baskı uygulanarak işlemler başlar.


İş Elbiselerinin Reklam Açısından Önemi?

Firmalar genellikle reklam aracı olarak broşür, radyo reklamları gibi kanallarını kullanarak reklamlarını yaparlar. Ancak çalışanlarınız müşterilerle direk görüştükleri için müşteri açısından firmanızın reklamı ve bilinirliği daha iyi sağlanmış olur ve firmanız müşteri güveni kazanmış olur. Rahat ve özenle üretimini yaptığımız iş elbiseleri personelin performansı ve rahatlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle yaptıracağınız iş elbiselerinin uygun fiyattan daha çok kaliteli ürün seçimini yapmanız daha uygun bir seçim olacaktır. Eğer iş elbisesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip fiyat ve ürün bilgisi alabilirsiniz.


Serigraf Baskı Nedir Nasıl Uygulanır?

Serigraf baskı geçmişi çok uzaklara dayanan bir sanat dalıdır sanayinin gelişmesi ile birlikte bu baskı yöntemi firmaların reklamlarını personel kıyafetleri üzerine özel boyalar kullanılarak preslenerek firmaların istediği yazı ve resimler kumaşın üzerine işlenmiş olur plastik yapıya sahip olduğu için herhangi bir yıpranma olmaz ve oldukça uzun ömürlü bir baskı çeşididir serigraf baskı nakış işlemeye oranla daha uygun fiyat olduğu için daha çok tercih edilmektedir. 


Nakışlı İş Elbiseleri?

Nakışlı iş elbiseleri serigraf baskıya göre çok daha uzun ömürlü bir baskı çeşididir. Genellikle mağazacılık sektöründe çalışanların müşterilerle yüz yüze görüşme yaptığı alanlarda kullanılır. Nakış baskı yöntemi kaliteli bir izlenim bıraktığı için görsel olarak ta müşteriler açısından firmanızın ismi iyi bir izlenim bırakmış olur bu sayede firmanızın kurumsal kimliği ve reklamı müşterilerinize en uygun şekilde aktarılmış olur. Ürün ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.


İletişim Bilgilerimiz?

Celal Sevinç

WhatsApp & TEL : 0535 224 0923

https://ayteksiselbiseleri.com/iletisim.html
Etiketler: iş elbiseleri , iş kıyafetleri , iş montu , iş elbisesi , personel kıyafetleri , baskılı iş elbiseleri , kurumsal iş elbiseleri , İŞ ELBİSELERİ
Ayteks Tekstil Ve Reklamcılık Hizmetleri

WhatsApp
İletişim Hattı

Görüşmek İçin Tıklayın