Firma Logolu Yelek

 • Firma Logolu Yelek

Firma Logolu Yelek

Ayteks Tekstil olarak İş Ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu iş yeleklerine firma logosu işleyerek kurumların reklamlarını en iyi şekilde göstermeleri için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Firmaların reklamlarını yapacağı en önemli reklam araçlarıdan biri olan Firma logolu iş yelekleri firmalar için çok önemli bir reklam aracıdır. Firma logolu yelek fiyatları için bizimle iletişime geçip fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Logolu Yelek Fiyatları

Firma logolu yelek fiyatları baskısı yapılacak logo boyutu ve logo malzemesi (Nakış baskı, Serigraf Baskı) uygulanacak ürüne göre fiyat değişikliği göstermektedir. detaylı bilgi için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Logolu Yelek Çeşitleri

Baskılı iş elbiseleri  müşterilerle iletişim kurduğu için üretimimizi titizlikle yürütüp firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak ürünleri özenle yapıyoruz. Personeliniz çalışma zorluğunu , müşteri kitlenizi ve marka değerinizi daha iyi yansıtacak kumaş ve baskı seçimi en doğru şekilde seçilerek baskılı iş elbiseleri üretip hizmetinize sunuyoruz.

KAŞKORSE KUMAŞ 

Ön ve arka yüzü aynı görünümlü, enine yüksek kabiliyetine sahip, ribanadan farklı olarak boyuna daha geniş çizgileri olan örme kumaşlar dır.


SÜPREM KUMAŞ 

Genellikle slip, atlet, fanila, tişört, iç çamaşırı yapımında kullanılır.


PİKE (LACOSTE) KUMAŞ 

Ön ve arka yüzü birbirinden farklı, ön yüzünde noktasal kabartılar ve çukurlar bulunan, arka yüzü petek görünümlü örme kumaşlar dır. Genellikle polo yakalı tişörtler de, eşofman baskılı iş elbisesi yapımında kullanılır.


İNTERLOK KUMAŞ 

Sıkı bir yapıya sahip kumaşlar dır. Genellikle balıkçı sweat, bayan bluz, eşofman altı ve bebe grubunda kullanılır. Ribanaya göre daha düz bir ön yüzeye sahiptir.


RİBANA KUMAŞ 

Ön ve arka yüzü aynı görünümlü, enine olarak yüksek esneme kabiliyetine sahip lastik örgülü esnek kumaşlar dır. Lycra kullanarak esnekliği ve geri toplama özelliği arttırılır. Genellikle yakalarda, kol ve etek ucunda, bayan ve erkek body üretiminde kullanılır.


SELANİK KUMAŞ 

Genellikle kalın yapıları dolayısıyla dolgun ve tok kumaşlar olup, dış giyimde, sweat, hırka yapımında kullanılır.


POLAR KUMAŞ 

Bakıldığında örgüsü tam olarak belli olmayan, havlu kumaş zeminine uygulanan bir takım işlemlerle her iki tarafı da tüylendiren, yumuşak, dolgun, sıcaklık hissi veren örme kumaşlar dır. Genellikle; sweat, hırka, mont, kaban astarı olarak kullanılır.


ÜÇ İPLİK KUMAŞ 

Daha tok ve kalın bir yapıya sahiptir. Şardonlu ve şardonsuz olarak genellikle iki iplik aynı kullanım alanlarına sahiptir.


İKİ İPLİK KUMAŞ 

Arka yüzünde ise genellikle kalın ve atlamalı iplikler görünen, nispeten kalın örme kumaşlar dır. Şardonlu ve şardonsuz olarak genellikle sweat tişört, kapşonlu hırka, alt-üst eşofman yapımında kullanılır.


HAVLU KUMAŞ 

Arka yüzü havlu bir yapıya sahiptir. Genellikle bebe giyiminde sweat ve nadiren pantolon yapımında kullanılır. Yumuşak ve emici, dolgun yapısından dolayı tercih edilir.


ÖRME KUMAŞ VE DOKUMA KUMAŞ ARASINDAKİ FARKLAR

 • Dokuma kumaş üretimine göre daha hızlıdır.
 • Esnek bir yapıya sahip olmakla birlikte, dokuma kumaşlarda (lycralılar hariç) esneme yoktur.
 • Nem alma özelliği, dokuma kumaşlara göre daha yüksektir.
 • Yıkama sonrası çekme eğilimi, dokumaya nazaran daha yüksektir.
 • Dokumaya nazaran daha az buruşur. Bu sebeple katlama ve paketlemesi daha kolay ve hızlıdır.
 • Daha dökümlü dür. Vücudu kolay sarar.
 • Dökümlü olması sağlansa bile, vücut kıvrımlarına tam oturmaz ve örme kumaşlardaki rahatlığı vermez.
 • Dikildikten sonra yıkanmaya ihtiyaç göstermez, kullanıma hazır olarak tüketiciye ulaşır.
 • Dikilen ürünlerde, kumaş cinsine ve kullanım yerine bağlı olarak tuşe, dikiş efekti ve görünümde istenilen sonucu alabilmek için, dikimden sonra yıkanır, daha sonra hazırlanarak tüketiciye gönderilir.
 • Yapılan ürünler yelekmontşapkatişört baskılı iş elbiseleri olarak üretilir ve teslim edilir.

Etiketler: Firma Logolu Yelek , Ayteks iş elbiseleri , Firma Logolu Yelek
Ayteks Tekstil Ve Reklamcılık Hizmetleri

WhatsApp
İletişim Hattı

Görüşmek İçin Tıklayın