2021 İş Elbiseleri Trentleri

  • 2021 İş Elbiseleri Trentleri

2021 İş Elbiseleri Trentleri

2021 En Çok Tercih Edilen İş Elbiseleri

Firmamız 2021 yılında en çok tercih edilen ürün grupları arasında  Promosyon yelekPromosyon TişörtPromosyon Pantolon gibi ürünler firmaların en çok tercih ettiği ürünlerdir. Firmamız ürünlerini yüksek kalitede ürettiği gibi firmaların isimlerini ve logolarını kumaşa son derece kaliteli uygulayıp ürünlerin sağlamlığını konforunu sağlamaktadır. Promosyon kot pantolon ürünleri kurumsal sektörde kullanılan ve dayanıklılığı en yüksek olan ürün grubu olup ürünlerin istenilen renk ve baskı uygulanıp üretimini yapmaktayız.


İş Pantolonu Modelleri

Pantolon hem erkek hem de bayanların iş ortamının bütün alanlarında en fazla tercih edilen alt giyim ürünüdür. İş Pantolonları en fazla rağbet gördüğü iş ortamında kullanmaya başladığı bir ürün haline gelmiştir. Rahatlığın, şıklığın sembolü olan İş pantolonları alanında da öne çıkmış, hemen her meslek kolunun kullanmakta olduğu iş pantolonu modelleri tercih edildiği bir üründür. Aynı şekilde iş ortamında da pantolonlar hem kişilerin rahat hareket edebilmelerin sağlamakta hem de güvenlik açısından avantaj sunmakta. İş elbiseleri kategorisinde ürettiğimiz iş pantolonlarımız çok geniş bir alternatife sahiptir. Bu sayede her meslek koluna uygun ürünlerimiz mevcuttur.

Renk ve desen, kumaş özellikleri gibi farklı detayı bulunan iş pantolonları ayteks iş elbiseleri tarafından hizmet sektörü işçileri için, parekende satış alanları, doktorlar, temizlik işçileri, teknisyenler, teknikerler ve daha binlerce meslek grubu için iş pantolonları mevcuttur. Ürünlerimiz kullanım alanına göre cepli, yandan cepli, cepsiz, lastikli, fermuarlı, bel arkası lastikli, fleto cepli, alet cepli, arka tek, çift cepli ve daha onlarca detaya sahiptir. Bütün bu detaylar çalışma ortamına ve kişinin tercihine göre değişebilir.


İş Pantotlonları Fiyatları

İş pantolonu çok yönlü bir kıyafet olmakla birlikte bu ürün grubunda ilk beklenen rahat hareket kabiliyetine ve ürünün konforu göz önünde bulunmasıdır. Çünkü iş hayatında personellerin rahat hareket edebilmesi hangi meslekte olursa olsun önceliktir ve bu personelin iş performansını arttıracak bir niteliktir bedeni sıkan, hareket kabiliyetini kısıtlayan kıyafetler iş performansını düşürür ve çalışanınızın sağlığını tehdit edebilir. Kişilerin çalışırken konsantresini zayıflatır. Bu sebeple mutlaka rahat hareket etmeye elverişli olarak tasarlanıp dikimi yapılması gerekir.
Etiketler: 2021 iş kıyafetleri trentleri , ayteks iş elbiseleri , kurumsal iş elbiseleri , 2021 İş Elbiseleri Trentleri
Ayteks Tekstil Ve Reklamcılık Hizmetleri

WhatsApp
İletişim Hattı

Görüşmek İçin Tıklayın